Tedarikçiler İçin Yeni Pazarlar

Tüketicilerin taleplerini ve yayınladıkları ilanlarını görün, raporlardan yararlanarak doğru teklifler verin. Rekabet avantajı elde edin. Portföyünüze yeni şirketler ekleyin.

Artık mevcut olan ve yeni serbest tüketicilerin taleplerine anında cevap verebilir, rekabette öne geçebilirsiniz. Artık müşteriye ulaşma maliyetleriniz geride kalacak. Uzun zaman alan bilgilendirme faaliyetlerini sizin yerinize platformumuz yapacak. EDSM platformunu kullanan tüketiciler, bilgilendirme faaliyetlerimiz ve SSS sayesinde aydınlatılarak, serbest enerji piyasalarında daha tecrübeli, aktif ve dinamik hale getirilecektir.

Tedarikçi Platformuna Üye Olun

Pazarlama maliyetinizi düşürün. Yeni pazarlara kolay ve hızlı ulaşın…

Fiziki görüşmelerin aldığı süreler, sürekli tekrarlayan verimsiz toplantılar, coğrafyanın genişliği nedeniyle sınırlı bir alanda ticaret yapmakla yetinme, tüketim miktarının yeterince büyük olmaması gibi sebeplerden müşteri taleplerinde seçici davranmaya son verebilirsiniz.

Tüm bu ve benzeri sebeplerden dolayı sizin için ciddi bir potansiyel olan ancak ulaşmakta zorluk çektiğiniz bu tür portföy ve profillere artık daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Gelecek tedarik piyasasına hazır hale gelecek, kolay ve hızlı teklif verecek ve kolaylıkla sözleşme yapabileceksiniz.Platformumuzun tüm Avrupa piyasası kullanıcılarına da açık olması sebebiyle, sadece kendi coğrafyanızla sınırlı kalmayacaksınız ve eş zamanlı çalışan Avrupa piyasaları ile de kontak içinde olabileceksiniz. Dönemsel, iklimsel ve yerel zaman farklılıklarından kaynaklanan arbitrajlardan faydalanabilecek, artık daha geniş açılı bir mercekle piyasalara tedarik sağlayabileceksiniz.  

Yeni pazarlara kolay ve hızlı ulaşın...

Daha dar pazarlama altyapısına ve organizasyona sahip kurumların beklediği çözümleri sağlayabileceksiniz. E-İhale enerji tedarik platformlarımız ile artık tüm tedarikçiler tüketicilerin taleplerine daha hızlı ulaşabilecek, digital platformumuz sayesinde daha net ve hızlı işlemler gerçekleştirebileceksiniz.Şirketinize ait olası kısıt, kontratsal prensipler, kısa orta veya uzun dönem talep karşılama, sıfır karbon emisyonlu enerji tedariği, esnek veya kazan – kazan modelli enerji fiyatları vs. seçimlerinizi önceden sistemimiz üzerinde belirleyerek sadece bu şartlara uyan müşteri taleplerine platformumuz üzerinden doğrudan ulaşabilirsiniz. Böylece tüketicinin taleplerine tam olarak özelleştirilmiş çözümleriniz ile yanıt verme avantajlarına sahip olursunuz. 

Tedarikçi Platformuna Üye Olun