Sürdürülebilir Raporlama

Enerji verilerinizi sürdürebilir şekilde takip edin, dış veriler ile karşılaştırmalı analizleri görün…

Gerçek zamanlı verilerinizi ve maliyetleri izleyin, işlevsel raporlar oluşturun ve dilediğiniz formata dönüştürerek dilediğiniz platformda paylaşın.

Dinamik bir şekilde oluşan enerji fiyatlarını her aşamada ve her kırılımda takip ederek, maliyetlerinizi etkileyen durumlara hazırlıklı olabilirsiniz. Bunu platformumuzda size sunduğumuz çözümlerle elde edebilirsiniz. Sürekli raporlama ürünlerimiz ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ulusal ve uluslararası raporlar, trendler ve tahminler elinizin altında olacaktır.

Gerçek Zamanlı verileri izleyin, analiz edin, paylaşın ve piyasayı takip edin.

Başta elektrik olmak üzere enerji piyasaları dünyada en dinamik ve en geniş ölçekli yapıya sahip olan piyasalardır. Bu tip bir piyasayı, günlük yapılan geleneksel fiziki değerlendirme toplantıları ve öncesinde manuel hazırlanan raporlamalar ile yönetmek artık verimli olmamaktadır. Gün geçtikçe daha mobil hale gelen iş yaşamı da buna pek izin vermemektedir. Sürdürülebilir raporlama bu noktada büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eksik ve/veya yanlış datalar, etkisi düşük parametrelere dayalı enformasyonlar ve buna bağlı raporlar size hata yaptırabilir. Çeşitli departmanlar tarafından manuel olarak hazırlanan, manipülasyonlara açık raporlamaları bir kenara bırakarak, ispatlanmış ve önem değeri yüksek parametrelere dayalı enformasyonlarla daha gerçekçi raporlar elde etmek ve zamanı daha verimli kullanmak günümüz yöneticileri için en değerli gereksinimdir. Rapor formatlarının, çalışanların geliştirdiği mimaride değil, minimum standartları karşılayan sürdürülebilir, 7/24 çalışan, her yerden ve her zaman ulaşılabilir formatta olması gerekir. Bu tür kritik eşiklere varıldığında yöneticileri uyaran mesajların, doğru ve zamanında ulaştırılması, dengesizliklerin ve buna bağlı cezaların minimize edilmesi açısından oldukça önemlidir.

Fiyatlar dinamik bir yapıya sahiptir. Sürekli izlenmesi ve analiz edilmesi gereklidir.EDSM platformunda aradığınız raporlamalara dair en güvenilir çözümü bulacaksınız. Böylece, hem kendinize hem de çalışanlarınıza daha çok zaman kazandırmış olacaksınız. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerinizden rapor takibi yapabileceğiniz, size kolaylıklar sunan mobil hizmetler vermekteyiz. 


Uzmanlarımız ile temasa geçmek ister misiniz?